Divisions & Dates Swimming

Home

>

Carnivals

>

Swimming

>

Divisions and Dates

Printer-friendly version
ACC SWIMMING CARNIVALS 2018 - Provisional
A DIV Wed 21/3/18 HBF Stadium (Indoor 8 lane)  
Sacred Heart    
CBC Fremantle    
All Saints    
St Mark's    
Corpus Christi    
St Stephen's (Duncraig)    
Mercedes    
John XXIII     
Chisholm  Elevated from B Div
     
B DIV Tues 20/3/18 HBF Stadium (Indoor 8 lane)  
Mazenod Relegated from A Div
St Brigid's Relegated from A Div
Kolbe    
Newman    
Frederick Irwin AS     
Mandurah CC    
Bunbury Cathedral Grammar    
St Mary MacKillop     
Ursula Frayne Elevated from C Div 
     
C DIV Mon 19/03/18 HBF Stadium (Indoor 8 lane)  
Prendiville Relegated from B Div
Kennedy BC    
Lake Joondalup    
John Septimus Roe    
Nagle    
Georgiana Molloy    
Peter Moyes    
Mandurah Baptist  Elevated from D Div 
     
D DIV Fri 16/03/18 HBF Stadium (Indoor 8 lane)  
La Salle Relegated from C Div
Lumen Christi    
Servite    
Emmanuel    
John Paul     
Swan Christian    
St Stephen’s (Carramar)     
St Norbert Elevated from E Div 
     
E DIV Thur 15/3/18 HBF Outdoor 10 lane    
Carey Relegated from D Div
Mater Dei     
Helena    
Irene McCormack    
Geraldton Grammar    
Seton    
Kingsway CC    
Swan Valley Elevated from F Div 
     
F DIV Wed 14/03/18  HBF Outdoor 10 lane  
Tranby Relegated from E Div
St Luke's TBC  
Living Waters     
Austin Cove Baptist    
Kearnan    
Aranmore    
Holy Cross    
Peter Carnley ACS Elevated from G Div 
     
G DIV Tue 13/03/18 HBF Outdoor 10 lane  
St Joseph's Albany Relegated from F Div
St Joseph's Northam    
Carmel      
John Wollaston    
Quinns    
Mercy    
South Coast Baptist     
Thornlie CC Elevated from H Div 
     
H DIV Mon 12/03/18 HBF Outdoor 10 lane  
Cornerstone Relegated from G Div
Ellenbrook CC    
Strathalbyn CC    
St Andrew's    
Serpentine-Jarrahdale     
Catholic Agricultural College    
Rehoboth CC    
Mundaring CC Elevated from I Div 
     
I DIV Fri 9/03/18 HBF Outdoor 10 lane  
Clontarf Relegated from H Div
St James' Anglican School    
Foundation Christian    
Alkimos Baptist    
Southern Hills CC    
St George's AGS    
Ocean Forest    
Grace Christian    
     
TBC    
NB: St Mary SSC, Dale Christian, Australian CC, St Luke's  2018 TBC, Geraldton GS compete only in swimming.