Return to Page1
Results posted: 17 SEP 12
Event 1 M OPEN Javelin Div 1 | Rec: 60.16 HOGAN, Cruz B (SMK) 2011 |
Event 2 M U/15 Shot Put Div 2 | Rec: 16.13 Jean-Charl Smith (Lake Joondalup BC) 2010 |
Event 3 M U/15 Shot Put Div 1 | Rec: 16.13 Jean-Charl Smith (Lake Joondalup BC) 2010 |
Event 4 F U/13 High Jump Div 2 | Rec: 1.52 Clare Gibson (Iona) 2010 |
Event 5 F U/13 High Jump Div 1 | Rec: 1.52 Clare Gibson (Iona) 2010 |
Event 6 M U/13 High Jump Div 2 | Rec: 1.53 Matthew Cherrie (Peter Moyes) 2010 |
Event 7 M U/13 High Jump Div 1 | Rec: 1.53 Matthew Cherrie (Peter Moyes) 2010 |
Event 8 M U/14 Discus Div 2 | Rec: 41.75 Jean-Charl Smith (Lake Joondalup BC) 2009 |
Event 9 M OPEN Javelin Div 2 | Rec: 60.16 Cruz Hogan (St Mark's ACS) 2011 |
Event 10 F U/13 Javelin Div 1 | Rec: 29.57 DOECKE, Morgan C (SNC) 2011 |
Event 11 M U/16 Shot Put Div 2 | Rec: 17.18 Jean-Charl Smith (Lake Joondalup) 2011 |
Event 12 M U/16 Shot Put Div 1 | Rec: 17.18 Jean-Charl Smith (Lake Joondalup) 2011 |
Event 13 F U/14 Long Jump Div 2 | Rec: 5.18 Francesca Da Rui (Mercedes) 2007 |
Event 14 F U/14 Long Jump Div 1 | Rec: 5.18 Francesca Da Rui (Mercedes) 2007 |
Event 15 M U/15 Long Jump Div 2 | Rec: 6.55 S Robinson (St Stephen's Duncrai) 1989 |
Event 16 M U/15 Long Jump Div 1 | Rec: 6.55 S Robinson (St Stephen's Duncrai) 1989 |
Event 17 F U/16 Long Jump Div 2 | Rec: 5.56 Shermin Oksuz (Mercedes) 1999 |
Event 18 F U/16 Long Jump Div 1 | Rec: 5.56 Shermin Oksuz (Mercedes) 1999 |
Event 19 F U/13 Hurdles Div 2 | Rec: 00:13.24 Ashlee Hardisty (Newman) 2011 |
Event 20 F U/13 Hurdles Div 1 | Rec: 00:13.24 Ashlee Hardisty (Newman) 2011 |
Event 21 F U/13 1500m Div 2 | Rec: 05:26.00 Summer Walters (Iona Presentation) 2010 |
Event 22 F U/13 1500m Div 1 | Rec: 05:26.00 Summer Walters (Iona Presentation) 2010 |
Event 23 M U/13 Hurdles Div 2 | Rec: 00:13.34 Callum Corbett (Sacred Heart) 2011 |
Event 24 M U/13 Hurdles Div 1 | Rec: 00:13.34 Callum Corbett (Sacred Heart) 2011 |
Event 25 M U/13 1500m Div 2 | Rec: 04:42.79 Ben Chamberlain (Newman) 2010 |
Event 26 M U/13 1500m Div 1 | Rec: 04:42.79 Ben Chamberlain (Newman) 2010 |
Event 27 F U/14 Hurdles Div 2 | Rec: 00:13.66 Hayley Miller (St Mark's ACS) 2009 |
Event 28 F U/14 Hurdles Div 1 | Rec: 00:13.66 Hayley Miller (St Mark’s ACS) 2009 |
Event 29 F U/14 1500m Div 2 | Rec: 04:54.69 Emily Jackson (Prendiville) 2009 |
Event 30 F U/14 1500m Div 1 | Rec: 04:54.69 Emily Jackson (Prendiville) 2009 |
Event 31 M U/14 Hurdles Div 2 | Rec: 00:12.98 A Nowrojee (Newman) 1986 |
Event 32 M U/14 Hurdles Div 1 | Rec: 00:12.98 A Nowrojee (Newman) 1986 |
Event 33 M U/14 1500m Div 2 | Rec: 04:32.35 CHAMBERLAIN, Ben B (NEW) 2011 |
Event 34 M U/14 1500m Div 1 | Rec: 04:32.35 CHAMBERLAIN, Ben B (NEW) 2011 |
Event 35 M U/14 Discus Div 1 | Rec: 41.75 Jean-Charl Smith (Lake Joondalup BC) 2009 |
Event 36 F U/16 Discus Div 2 | Rec: 35.24 C Byatt (St Norbert) 1990 |
Event 37 F U/13 Javelin Div 2 | Rec: 29.57 Morgan Doecke (St Norbert) 2011 |
Event 38 M U/13 Shot Put Div 2 | Rec: 13.04 Jake Balestra (John Septimus Roe) 2011 |
Event 39 M U/13 Shot Put Div 1 | Rec: 13.04 Jake Balestra (John Septimus Roe) 2011 |
Event 40 F U/16 Discus Div 1 | Rec: 35.24 C Byatt (St Norbert) 1990 |
Event 41 F U/15 Hurdles Div 2 | Rec: 00:13.49 D Maher (Mercedes) 1983 |
Event 42 F U/15 Hurdles Div 1 | Rec: 00:13.49 D Maher (Mercedes) 1983 |
Event 43 F U/15 1500m Div 2 | Rec: 04:53.97 Emily Jackson (Prendiville) 2010 |
Event 44 F U/15 1500m Div 1 | Rec: 04:53.97 Emily Jackson (Prendiville) 2010 |
Event 45 F U/16 Hurdles Div 2 | Rec: 00:13.60 Amy Wolton (Mater Dei) 2009 |
Event 46 F U/16 Hurdles Div 1 | Rec: 00:13.60 Amy Wolton (Mater Dei) 2009 |
Event 47 M U/15 1500m Div 2 | Rec: 04:25.50 C Wright (Mazenod) 1991 |
Event 48 M U/15 1500m Div 1 | Rec: 04:25.50 C Wright (Mazenod) 1991 |
Event 49 F U/14 Javelin Div 1 | Rec: 32.82 Anika Gillespie (Mercedes) 2010 |
Event 50 F OPEN Hurdles Div 2 | Rec: 00:14.30 G Ragus (Mercedes) 1992 |
Event 51 M U/16 High Jump Div 2 | Rec: 1.95 Ben Piggott (Bunbury CC) 1994 |
Event 52 M U/16 High Jump Div 1 | Rec: 1.95 Ben Piggott (Bunbury CC) 1994 |
Event 53 F OPEN High Jump Div 2 | Rec: 1.79 Timmers, Zoe (St Stephen's Duncrai) 2006 |
Event 54 F OPEN High Jump Div 1 | Rec: 1.79 Timmers, Zoe (St Stephen's Duncrai) 2006 |
Event 55 F OPEN Hurdles Div 1 | Rec: 00:14.30 G Ragus (Mercedes) 1992 |
Event 56 F U/16 1500m Div 2 | Rec: 04:45.94 Monique Hollick (Santa Maria) 2004 |
Event 57 F U/16 1500m Div 1 | Rec: 04:45.94 Monique Hollick (Santa Maria) 2004 |
Event 58 M U/15 Hurdles Div 2 | Rec: 00:14.44 ROSS, Chad B (SET) 2011 |
Event 59 M U/15 Hurdles Div 1 | Rec: 00:14.44 ROSS, Chad B (SET) 2011 |
Event 60 M U/16 Javelin Div 1 | Rec: 59.68 Andrew Hall (Mazenod) 1997 |
Event 61 M U/15 Discus Div 2 | Rec: 54.34 S Papal (Chisholm) 1989 |
Event 62 M U/16 Javelin Div 2 | Rec: 59.68 Andrew Hall (Mazenod) 1997 |
Event 63 M U/16 1500m Div 2 | Rec: 04:13.00 D Valenti (La Salle) 1974 |
Event 64 M U/16 1500m Div 1 | Rec: 04:13.00 D Valenti (La Salle) 1974 |
Event 65 M U/16 Hurdles Div 2 | Rec: 00:13.64 Cody Wilks (St Stephen's Duncrai) 2008 |
Event 66 M U/16 Hurdles Div 1 | Rec: 00:13.64 Cody Wilks (St Stephen's Duncrai) 2008 |
Event 67 F OPEN 1500m Div 2 | Rec: 04:41.62 Aleisha Anderson (All Saints) 2001 |
Event 68 F OPEN 1500m Div 1 | Rec: 04:41.62 Aleisha Anderson (All Saints) 2001 |
Event 69 M OPEN Hurdles Div 2 | Rec: 00:13.98 Andrew Emsavana (CBC Fremantle) 2009 |
Event 70 F U/13 Shot Put Div 2 | Rec: 10.37 Monica Ward (Seton) 2010 |
Event 71 F U/13 Shot Put Div 1 | Rec: 10.37 Monica Ward (Seton) 2010 |
Event 72 F U/15 Discus Div 1 | Rec: 36.31 A Plowicz (St Thomas Aquinas) 1986 |
Event 73 M OPEN Shot Put Div 2 | Rec: 15.85 Cruz Hogan (St Mark's ACS) 2011 |
Event 74 M OPEN Shot Put Div 1 | Rec: 15.85 HOGAN, Cruz B (SMK) 2011 |
Event 75 F U/15 Long Jump Div 2 | Rec: 5.78 Larissa Perry (St Mark's ACS) 2003 |
Event 76 F U/15 Long Jump Div 1 | Rec: 5.78 Larissa Perry (St Mark's ACS) 2003 |
Event 77 M U/14 Long Jump Div 2 | Rec: 6.31 Geoff Hendriks (St Mark's Bedford) 1972 |
Event 78 M U/14 Long Jump Div 1 | Rec: 6.31 Geoff Hendriks (St Mark's Bedford) 1972 |
Event 79 M U/13 Long Jump Div 2 | Rec: 5.06 Alex Silla (Mercy) 2011 |
Event 80 M U/13 Long Jump Div 1 | Rec: 5.06 Alex Silla (Mercy) 2011 |
Event 81 M OPEN Hurdles Div 1 | Rec: 00:13.98 Andrew Emsavana (CBC Fremantle) 2009 |
Event 82 M OPEN 1500m Div 2 | Rec: 04:03.09 Johnny Dimov (St Stephen's Duncrai) 1997 |
Event 83 M OPEN 1500m Div 1 | Rec: 04:03.09 Johnny Dimov (St Stephen's Duncrai) 1997 |
Event 84 F U/13 200m Div 2 | Rec: 00:27.19 Ashlee Hardisty (NEW) 2011 |
Event 85 F U/13 200m Div 1 | Rec: 00:27.19 Ashlee Hardisty (NEW) 2011 |
Event 86 M U/15 Discus Div 1 | Rec: 54.34 S Papal (Chisholm) 1989 |
Event 87 F U/15 Discus Div 2 | Rec: 36.31 A Plowicz (St Thomas Aquinas) 1986 |
Event 88 F U/14 Javelin Div 2 | Rec: 32.82 Anika Gillespie (Mercedes) 2010 |
Event 89 M U/13 200m Div 2 | Rec: 00:25.76 HOLLAND, Dylan B (SSD) 2011 |
Event 90 M U/13 200m Div 1 | Rec: 00:25.76 HOLLAND, Dylan B (SSD) 2011 |
Event 91 F U/14 200m Div 2 | Rec: 00:25.96 Brooke Pires-Parenzee (Santa Maria) 2008 |
Event 92 F U/14 High Jump Div 2 | Rec: 1.6 M Vidovich (Corpus Christi) 1989 |
Event 93 F U/14 High Jump Div 1 | Rec: 1.6 M Vidovich (Corpus Christi) 1989 |
Event 94 M OPEN High Jump Div 2 | Rec: 2.01 D MacLaren (Bunbury CC) 1996 |
Event 95 M OPEN High Jump Div 1 | Rec: 2.01 D MacLaren (Bunbury CC) 1996 |
Event 96 F U/14 200m Div 1 | Rec: 00:25.96 Brooke Pieres-Parenzee (Santa Maria) 2008 |
Event 97 M U/14 200m Div 2 | Rec: 00:23.86 Kieran Cann (Mater Dei College) 2011 |
Event 98 M U/14 200m Div 1 | Rec: 00:23.86 CANN, Kieren C (Mater Dei) 2011 |
Event 99 F U/15 200m Div 2 | Rec: 00:24.40 Brooke Pires-Parenzee (Santa Maria) 2009 |
Event 100 F U/15 200m Div 1 | Rec: 00:24.40 Brooke Pieres-Parenzee (Santa Maria) 2009 |
Event 101 M U/15 200m Div 2 | Rec: 00:23.39 B Townend (Mazenod) 1993 |
Event 102 M U/15 200m Div 1 | Rec: 00:23.39 B Townend (Mazenod) 1993 |
Event 103 M U/14 Javelin Div 1 | Rec: 51.98 A Frew (Mazenod) 1986 |
Event 104 M OPEN Discus Div 2 | Rec: 49.47 D Dionsopoulis (St Mark's Bedford) 1988 |
Event 105 M U/14 Javelin Div 2 | Rec: 51.98 A Frew (Mazenod) 1986 |
Event 106 F U/13 Discus Div 1 | Rec: 29.7 DOECKE, Morgan C (SNC) 2011 |
Event 107 F U/16 200m Div 2 | Rec: 00:25.44 D Maher (Mercedes) 1984 |
Event 108 F U/16 200m Div 1 | Rec: 00:25.44 D Maher (Mercedes) 1984 |
Event 109 M U/16 200m Div 2 | Rec: 00:22.24 Calvin Borowski (John Septimus Roe) 2011 |
Event 110 M U/16 200m Div 1 | Rec: 00:22.24 Calvin Borowski (John Septimus Roe) 2011 |
Event 111 F OPEN 200m Div 2 | Rec: 00:24.63 Ellen White (John XXIII) 1981 |
Event 112 F U/15 Shot Put Div 2 | Rec: 13.37 Brigitte Papyze (Santa Maria College) 1992 |
Event 113 F U/15 Shot Put Div 1 | Rec: 13.37 Brigitte Payze (Santa Maria College) 1992 |
Event 114 F U/15 Javelin Div 1 | Rec: 39.25 J Deluca (Seton) 1992 |
Event 115 F U/16 Shot Put Div 2 | Rec: 13.91 Vanessa French (St Brigid's College) 1984 |
Event 116 F U/16 Shot Put Div 1 | Rec: 13.91 Vanessa French (St Brigid's College) 1984 |
Event 117 F OPEN 200m Div 1 | Rec: 00:24.63 Ellen White (John XXIII) 1981 |
Event 118 M OPEN 200m Div 2 | Rec: 00:21.50 Andrew Emsavana (CBC Fremantle) 2009 |
Event 119 M OPEN 200m Div 1 | Rec: 00:21.50 Andrew Emsavana (CBC Fremantle) 2009 |
Event 120 F U/13 100m Div 2 | Rec: 00:13.30 HARDISTY, Ashlee B (NEW) 2011 |
Event 121 F U/13 800m Div 2 | Rec: 02:38.16 Summer Walters (Iona) 2010 |
Event 122 F U/13 800m Div 1 | Rec: 02:38.16 Summer Walters (Iona) 2010 |
Event 123 M OPEN Discus Div 1 | Rec: 49.47 D Dionsopoulis (St Mark's Bedford) 1988 |
Event 124 M U/15 High Jump Div 2 | Rec: 1.81 Michael Craggs (Corpus Christi) 2008 |
Event 125 M U/15 High Jump Div 1 | Rec: 1.81 M Craggs (Corpus Christi) 2008 |
Event 126 F U/16 High Jump Div 2 | Rec: 1.66 Rachael Duggan (Mater Dei) 2000 |
Event 127 F U/16 High Jump Div 1 | Rec: 1.66 Rachael Duggan (Mater Dei) 2000 |
Event 128 F U/13 Discus Div 2 | Rec: 29.7 Morgan Doecke (St Norbert) 2011 |
Event 129 F OPEN Javelin Div 2 | Rec: 44.99 Kimberley Mickle (St Mark's ACS) 2001 |
Event 130 F U/14 Shot Put Div 2 | Rec: 12.18 Vanessa French (St Brigid's) 1982 |
Event 131 F U/14 Shot Put Div 1 | Rec: 12.18 Vanessa French (St Brigid's) 1982 |
Event 132 F U/13 Long Jump Div 2 | Rec: 4.86 Mikayla Western (Newman) 2011 |
Event 133 F U/13 Long Jump Div 1 | Rec: 4.86 WESTERN, Mikayla B (NEW) 2011 |
Event 134 M U/16 Long Jump Div 2 | Rec: 6.68 Richard Marian (St Mark's ACS) 1997 |
Event 135 M U/16 Long Jump Div 1 | Rec: 6.68 Richard Marian (St Mark's ACS) 1997 |
Event 136 M OPEN Long Jump Div 2 | Rec: 7.04 John Baguley (CBC Fremantle) 1958 |
Event 137 M OPEN Long Jump Div 1 | Rec: 7.04 John Baguley (CBC Fremantle) 1958 |
Event 138 F U/13 100m Div 1 | Rec: 00:13.30 HARDISTY, Ashlee B (NEW) 2011 |
Event 139 M U/13 100m Div 2 | Rec: 00:12.63 Sean Kennedy (Emmanuel) 2011 |
Event 140 M U/13 800m Div 2 | Rec: 02:21.25 Ben Chamberlain (Newman) 2010 |
Event 141 M U/13 800m Div 1 | Rec: 02:21.25 Ben Chamberlain (Newman) 2010 |
Event 142 M U/13 100m Div 1 | Rec: 00:12.63 Sean Kennedy (Emmanuel) 2011 |
Event 143 F U/14 100m Div 2 | Rec: 00:12.56 D Maher (Mercedes) 1982 |
Event 144 F U/14 800m Div 2 | Rec: 02:23.72 Jade Bogle (Corpus Christi) 2008 |
Event 145 F U/14 800m Div 1 | Rec: 02:23.72 Jade Bogle (Corpus Christi) 2008 |
Event 146 F U/14 100m Div 1 | Rec: 00:12.56 D Maher (Mercedes) 1982 |
Event 147 F U/14 Discus Div 1 | Rec: 36.78 C Finucane (De Vialar) 1987 |
Event 148 M U/14 100m Div 2 | Rec: 00:11.70 Alec Brown (Marist) 1965 |
Event 149 M U/14 800m Div 2 | Rec: 02:09.14 Curtin, Eoghan (John XXIII) 2006 |
Event 150 M U/14 800m Div 1 | Rec: 02:09.14 Curtin, Eoghan (John XXIII) 2006 |
Event 151 M U/14 100m Div 1 | Rec: 00:11.70 Alec Brown (Marist) 1965 |
Event 152 F U/15 100m Div 2 | Rec: 00:12.07 Brooke Pires-Parenzee (Santa Maria) 2009 |
Event 153 F U/15 800m Div 2 | Rec: 02:20.97 Amie Shuttleworth (St Mark's ACS) 1998 |
Event 154 F U/15 800m Div 1 | Rec: 02:20.97 Amie Shuttleworth (St Mark's ACS) 1998 |
Event 155 F U/15 100m Div 1 | Rec: 00:12.07 Brooke Pires-Parenzee (Santa Maria) 2009 |
Event 156 M U/15 100m Div 2 | Rec: 00:11.18 Alex Hughes (St Stephen's Duncrai) 1999 |
Event 157 M U/15 800m Div 2 | Rec: 02:06.00 D Valenti (La Salle) 1990 |
Event 158 M U/15 800m Div 1 | Rec: 02:06.00 D Valenti (La Salle) 1990 |
Event 159 M U/13 Javelin Div 1 | Rec: 36.16 George McColgan (Sacred Heart) 2010 |
Event 160 M U/16 Discus Div 2 | Rec: 55.77 R Humich (CBC Fremantle) 1987 |
Event 161 M U/13 Javelin Div 2 | Rec: 36.16 George McColgan (Sacred Heart) 2010 |
Event 162 F U/16 Javelin Div 1 | Rec: 41.62 Vanessa French (St Brigid's) 1984 |
Event 163 M U/15 100m Div 1 | Rec: 00:11.18 Alex Hughes (St Stephen's Duncrai) 1999 |
Event 164 F U/16 100m Div 2 | Rec: 00:12.25 D Maher (Mercedes) 1984 |
Event 165 F U/16 800m Div 2 | Rec: 02:16.21 Monique Hollick (Santa Maria) 2004 |
Event 166 F U/16 800m Div 1 | Rec: 02:16.21 Monique Hollick (Santa Maria) 2004 |
Event 167 F U/16 100m Div 1 | Rec: 00:12.25 D Maher (Mercedes) 1984 |
Event 168 M U/16 100m Div 2 | Rec: 00:11.05 S Turco (La Salle) 1994 |
Event 169 M U/16 800m Div 2 | Rec: 02:04.00 R Crake (St Mark's Bedford) 1963 |
Event 170 M U/16 800m Div 1 | Rec: 02:04.00 R Crake (St Mark's Bedford) 1963 |
Event 171 M U/16 100m Div 1 | Rec: 00:11.05 S Turco (La Salle) 1994 |
Event 172 M U/14 Shot Put Div 2 | Rec: 16.5 Jean-Charl Smith (Lake Joondalup BC) 2009 |
Event 173 M U/14 Shot Put Div 1 | Rec: 16.5 Jean-Charl Smith (Lake Joondalup BC) 2009 |
Event 174 F OPEN Shot Put Div 2 | Rec: 15.08 Vanessa French (St Brigid's College) 1986 |
Event 175 F OPEN Shot Put Div 1 | Rec: 15.08 Vanessa French (St Brigid's College) 1986 |
Event 176 F OPEN 100m Div 2 | Rec: 00:12.01 Fretwell, Chandell (Mandurah Catholic Co) 2006 |
Event 177 F OPEN 800m Div 2 | Rec: 02:08.62 S Paterson (St Brigid's) 1990 |
Event 178 F OPEN 800m Div 1 | Rec: 02:08.62 S Paterson (St Brigid's) 1990 |
Event 179 F OPEN 100m Div 1 | Rec: 00:12.01 Fretwell, Chandell (Mandurah Catholic Co) 2006 |
Event 180 M U/14 High Jump Div 2 | Rec: 1.74 A Duplex (Bunbury CC) 1992 |
Event 181 M U/14 High Jump Div 1 | Rec: 1.74 A Duplex (Bunbury CC) 1992 |
Event 182 F U/15 High Jump Div 2 | Rec: 1.63 Casey Lee Narrier (Aranmore) 1999 |
Event 183 F U/15 High Jump Div 1 | Rec: 1.63 Casey Lee Narrier (Aranmore) 1999 |
Event 184 M OPEN 100m Div 2 | Rec: 00:10.73 R Mathanda (CBC Fremantle) 1984 |
Event 185 M OPEN 800m Div 2 | Rec: 01:50.28 Barry Acres (Servite) 1983 |
Event 186 M OPEN 800m Div 1 | Rec: 01:50.28 Barry Acres (Servite) 1983 |
Event 187 M OPEN 100m Div 1 | Rec: 00:10.73 R Mathanda (CBC Fremantle) 1984 |
Event 188 F U/13 400m Div 2 | Rec: 01:03.95 Summer Walters (Iona) 2010 |
Event 189 M U/16 Discus Div 1 | Rec: 55.77 R Humich (CBC Fremantle) 1987 |
Event 190 F U/14 Discus Div 2 | Rec: 36.78 C Finucane (De Vialar) 1987 |
Event 191 F U/15 Javelin Div 2 | Rec: 39.25 J Deluca (Seton) 1992 |
Event 192 F OPEN Discus Div 1 | Rec: 43.74 Vanessa French (St Brigid's) 1986 |
Event 193 F U/13 400m Div 1 | Rec: 01:03.95 Summer Walters (Iona) 2010 |
Event 194 M U/13 400m Div 2 | Rec: 00:59.21 HOLLAND, Dylan B (SSD) 2011 |
Event 195 M U/13 400m Div 1 | Rec: 00:59.21 HOLLAND, Dylan B (SSD) 2011 |
Event 196 F U/14 400m Div 2 | Rec: 00:58.71 Brooke Pires-Parenzee (Santa Maria) 2008 |
Event 197 F U/14 400m Div 1 | Rec: 00:58.71 Brooke Pires-Parenzee (Santa Maria) 2008 |
Event 198 F U/16 Javelin Div 2 | Rec: 41.62 Vanessa French (St Brigid's) 1984 |
Event 199 F OPEN Long Jump Div 2 | Rec: 5.9 Perry, Larissa (St Mark's ACS) 2006 |
Event 200 F OPEN Long Jump Div 1 | Rec: 5.9 Perry, Larissa (St Mark's ACS) 2006 |
Event 201 M U/14 400m Div 2 | Rec: 00:55.89 Callum Duffy (Irene McCormack) 2011 |
Event 202 M U/14 400m Div 1 | Rec: 00:55.89 DUFFY, Callum C (IMC) 2011 |
Event 203 F U/15 400m Div 2 | Rec: 00:59.92 Monique Hollick (Santa Maria) 2003 |
Event 204 F U/15 400m Div 1 | Rec: 00:59.92 Monique Hollick (Santa Maria) 2003 |
Event 205 M U/15 400m Div 2 | Rec: 00:53.00 D Valenti (La Salle) 1990 |
Event 206 M U/15 Javelin Div 1 | Rec: 48.45 MURPHY, Lachlan B (NEW) 2011 |
Event 207 M U/13 Discus Div 2 | Rec: 30.06 Ulrich Bojarski (Emmanuel) 2011 |
Event 208 M U/15 Javelin Div 2 | Rec: 44.98 Michael Craggs (Corpus Christi) 2008 |
Event 209 M U/15 400m Div 1 | Rec: 00:53.00 D Valenti (La Salle) 1990 |
Event 210 F U/16 400m Div 2 | Rec: 00:57.70 Monique Hollick (Santa Maria) 2004 |
Event 211 F U/16 400m Div 1 | Rec: 00:57.70 Monique Hollick (Santa Maria) 2004 |
Event 212 M U/16 400m Div 2 | Rec: 00:51.56 Peter Mondello (Sacred Heart) 2004 |
Event 213 M U/16 400m Div 1 | Rec: 00:51.56 Peter Mondello (Sacred Heart) 2004 |
Event 214 F OPEN Discus Div 2 | Rec: 43.74 Vanessa French (St Brigid's) 1986 |
Event 215 F OPEN 400m Div 2 | Rec: 00:57.59 S Bradley (Santa Maria) 1991 |
Event 216 F OPEN 400m Div 1 | Rec: 00:57.59 S Bradley (Santa Maria) 1991 |
Event 217 M OPEN 400m Div 2 | Rec: 00:48.78 Barry Acres (Servite) 1983 |
Event 218 M OPEN 400m Div 1 | Rec: 00:48.78 Barry Acres (Servite) 1983 |
Event 219 M U/13 Discus Div 1 | Rec: 30.06 Ulrich Bojarski (Emmanuel) 2011 |
Event 220 F OPEN Javelin Div 1 | Rec: 44.99 Kimberley Mickle (St Mark's ACS) 2001 |
Event 221 F U/13 4 X 100m Relay | Rec: 00:53.72 NEWMAN (NEW) 2011 |
Event 222 M U/13 4 X 100m Relay | Rec: 00:52.34 LUMEN CHRISTI (LCC) 2011 |
Event 223 F U/14 4 X 100m Relay | Rec: 00:52.94 SMC (Santa Maria) 2008 |
Event 224 M U/14 4 X 100m Relay | Rec: 00:49.26 MATER DEI (MDC) 2011 |
Event 225 F U/15 4 X 100m Relay | Rec: 00:51.60 JTC (John XXIII) 1980 |
Event 226 M U/15 4 X 100m Relay | Rec: 00:47.20 MARIST (Mari) 1964 |
Event 227 F U/16 4 X 100m Relay | Rec: 00:51.25 ASC (All Saints) 1992 |
Event 228 M U/16 4 X 100m Relay | Rec: 00:45.55 St Mark's (St Mark's) 1986 |
Event 229 F OPEN 4 X 100m Relay | Rec: 00:49.37 JTC (John XXIII) 1981 |
Event 230 M OPEN 4 X 100m Relay | Rec: 00:44.41 St Mark's (St Mark's) 1986 |
Phone: 03 5523 2120  Fax: 03 5523 5144
Email: carobcomputing@hotkey.net.au
Web: www.carobcom.com