Return to Page1

ASSOCIATED & CATHOLIC COLLEGES OF WA
ACC D DIVISION SWIMMING CARNIVAL 2011

managed by SportsTrak
Australia's foremost Athletics Carnival Management System

Results posted: 1 APR 11

                                               

Event 1 F OPEN 100m Freestyle Div 1  Rec: 00:59.16 Merindah Dingjan
(Frederick Irwin) 2007
1 KIRSTEN, Pannekoek 01:03.28 HEL
2 BROOK, Emma 01:09.99 CRY
3 BOONZAIER, Pia 01:11.51 PMA
4 RUTTY, Nicola 01:14.85 SOM
5 HANNAH, Grace 01:15.39 SET
6 MCNAMARA, Sara 01:22.39 SJA
7 LEWIS, Emilie 01:22.40 LCC

         
Event 2 M OPEN 100m Freestyle Div 1  Rec: 00:53.87 Robert Jovanovich
(Swan) 2006
1 PLATT, Jake 01:00.78 PMA
2 CIPRIANO, Nathan 01:05.24 SET
3 BROWN, Michael 01:05.68 SOM
4 MITCHELL, Harrison 01:06.90 CRY
5 THYER, Jesse 01:07.16 SWA
6 LIAM, Smith 01:11.17 HEL
7 PORTER, Alexander 01:11.21 LCC
8 WOODS, Nathan 01:22.16 SJA

         
Event 3 F U/17 100m Freestyle Div 1  Rec: 00:58.84 Rebecca Blevins
(Mater Dei) 2007
1 HART, Adelaide 01:01.08 SET
2 DAVIS, Brooke 01:08.92 SWA
3 RICHARDSON, Hayley 01:09.29 CRY
4 LOEDOLFF, Anina 01:10.29 PMA
5 SQUIERS, Katie 01:12.52 LCC
6 GIBBONS, Emma 01:15.90 SOM
7 WILSON, Lauren 01:16.76 SJA
8 TESS, Watson 01:19.01 HEL

         
Event 4 M U/17 100m Freestyle Div 1  Rec: 00:55.24 SUCIPTO, Tommy
(SOM) 2011
1 SUCIPTO, Tommy 00:55.24 SOM
2 SMITH, Alexander 01:01.51 PMA
3 SEAN, Olliver 01:06.70 HEL
4 JOHANSEN, Joel 01:09.53 LCC
5 BENNETT-SURTEES, Dylan 01:14.13 SET
6 WEGNER, Lewis 01:14.19 CRY
7 FITZPATRICK, Daniel 01:16.31 SWA

         
Event 5 F U/16 100m Freestyle Div 1  Rec: 00:59.69 Dingjan, Merindah
(Frederick Irwin) 2006
1 SHEPHERD, Caitlin 01:02.64 SET
2 LAWRENCE, Tessa 01:05.73 SOM
3 DOWNIE, Katherine 01:06.21 PMA
4 BROOK, Madeleine 01:07.24 CRY
5 ZAGARI, Carmela 01:10.89 LCC
6 HAMMOND, Chloe 01:12.41 SJA
7 EMELIA, Gordon 01:20.20 HEL

         
Event 6 M U/16 100m Freestyle Div 1  Rec: 00:55.97 Kendall Ruthven
(Chisholm) 2005
1 MOSS, Trent 01:01.90 PMA
2 BENCH, Stefan 01:03.20 SET
3 RINGROSE, Jorden 01:08.21 SOM
4 CHADWICK, James 01:10.75 CRY
5 MCSWEENEY, William 01:11.54 SJA
6 BOURKE, Lorcan 01:14.25 LCC
7 KUCHEL, Andrew 01:14.81 SWA
8 BENJAMIN, Morton 01:15.85 HEL

         
Event 7 F UR  4 X 50m Medley Relay  Rec: 02:08.97 Iona
(Iona) 2009
1 SETON 02:17.28 SET
2 ST JOSEPH'S 02:20.05 SJA
3 SWAN CHRISTIAN 02:21.09 SWA
4 PETER MOYES ACS 02:21.52 PMA
5 SOMERVILLE COLLEGE 02:25.94 SOM
6 LUMEN CHRISTI 02:30.25 LCC
7 HELENA COLLEGE 02:32.52 HEL
8 CAREY 02:33.52 CRY

         
Event 8 M UR  4 X 50m Medley Relay  Rec: 01:56.53 CBC Fremantle
(CBC Fremantle) 2009
1 SOMERVILLE COLLEGE 02:07.57 SOM
2 PETER MOYES ACS 02:07.71 PMA
3 SWAN CHRISTIAN 02:16.29 SWA
4 SETON 02:17.73 SET
5 HELENA COLLEGE 02:22.69 HEL
6 ST JOSEPH'S 02:38.94 SJA
998 CAREY 00:00.00 CRY
998 LUMEN CHRISTI 00:00.00 LCC

         
Event 9 F U/13 50m Freestyle Div 2  Rec: 00:30.65 Amy Williams
(St Mark's) 2010
1 DONALD, Carys 00:33.95 PMA
2 LEES, Kaitlin 00:34.53 CRY
3 BREGLIA, Tayla 00:35.25 SET
4 MERCURI, Benita 00:37.92 SWA
5 ELEANOR, Tyndall 00:38.36 HEL
6 DA SILVA, Raquel 00:38.47 LCC
7 CHANDLER, Holly 00:38.85 SOM
8 LITTERICK, Jayne 00:39.58 SJA

         
Event 10 F U/13 50m Freestyle Div 1  Rec: 00:30.65 Amy Williams
(St Mark's) 2010
1 ROMANO, Jessica 00:32.48 SET
2 BALODIS, Zane 00:32.73 PMA
3 BROOK, Rebecca 00:33.34 CRY
4 CAITLIN, Revell 00:34.73 HEL
5 AGOSTINO, Tahlia 00:37.10 LCC
6 BALEILAKEBA, Keren 00:37.44 SWA
7 ST JACK, Brianna 00:39.12 SJA
8 BLAZEVIC, Claire 00:39.41 SOM

         
Event 11 M U/13 50m Freestyle Div 2  Rec: 00:31.83 Austin McAleese
(Kolbe) 2010
1 TRICE, Oliver 00:32.04 CRY
2 WARLAND, Brannen 00:33.48 PMA
3 JOY, Lincoln 00:37.79 SJA
4 WORTH, Kale 00:38.38 SWA
5 PASHLEY, Mitchell 00:38.98 SOM
6 RODGERS, Hamish 00:39.09 SET
7 ADAM, Marshall 00:39.12 HEL
8 HAILWOOD, Dillon 00:40.07 LCC

         
Event 12 M U/13 50m Freestyle Div 1  Rec: 00:30.65 MCNAMARA, Declan
(SJA) 2011
1 MCNAMARA, Declan 00:30.65 SJA
2 BUTLER, Ryan 00:31.01 PMA
3 VAN BALLEGOOYEN, Jackson 00:32.22 CRY
4 RUTTY, Andrew 00:33.18 SOM
5 GASBARRO, Liam 00:34.66 SET
6 WELLS, Aaron 00:34.74 SWA
7 BEVAN, Van Der leest 00:36.09 HEL
8 SMIRK, Beau 00:38.47 LCC

         
Event 13 F U/14 50m Freestyle Div 2  Rec: 00:28.75 Sarah Miller
(Newman) 1996
1 WEBSTER, Samantha 00:33.62 PMA
2 VINEY, Kate 00:34.35 SOM
3 FITZPATRICK, Keely 00:34.80 SJA
4 DAVIES, Emily 00:34.88 SET
5 VAN DER MEER, Rosalie 00:35.52 SWA
6 HANNAH, Smith 00:36.96 HEL
7 CORLESS, Amber 00:36.98 CRY
8 WILKINSON, Emily 00:37.49 LCC

         
Event 14 F U/14 50m Freestyle Div 1  Rec: 00:28.75 Sarah Miller
(Newman) 1996
1 MARSHALL, Georgia 00:30.25 SWA
2 WHITTLE, Amy 00:30.93 PMA
3 LAWRENCE, Sarah 00:31.92 SOM
4 STONER, Devon 00:31.99 SJA
5 BENCH, Tayla 00:32.02 SET
6 ELIZA, Walker 00:36.12 HEL
7 BIRD, Josie 00:36.46 LCC
8 MCINNIS, Lara 00:37.98 CRY

         
Event 15 M U/14 50m Freestyle Div 2  Rec: 00:27.49 Kendall Ruthven
(Chisholm) 2003
1 EVA, Hunter 00:31.92 SET
2 MORGAN, Nicholas 00:33.09 CRY
3 SELLWOOD, Matthew 00:33.35 PMA
4 WAGNER, Mitchell 00:35.34 SOM
5 RULE, Brayden 00:35.75 SWA
6 GILL, Caleb 00:36.30 SJA
7 HUTCHISON, Joe 00:36.87 LCC
8 TAYLOR, Thomas 00:40.38 HEL

         
Event 16 M U/14 50m Freestyle Div 1  Rec: 00:27.49 Kendall Ruthven
(Chisholm) 2003
1 HOOPER, Luke 00:30.87 CRY
2 KLEIN, Adrian 00:32.13 SET
3 DOWNIE, Lewis 00:32.16 PMA
4 OSBORNE, Benjamin 00:33.52 SJA
5 RADLEY, Mitchell 00:33.67 SWA
6 BIRD, Jimmy 00:35.15 LCC
7 TAYLOR, Luke 00:36.21 SOM
8 JACK, Jenkins 00:37.59 HEL

         
Event 17 F U/15 50m Freestyle Div 2  Rec: 00:27.75 Adelaide Hart
(Seton) 2009
1 JAMIESON, Sarah 00:31.96 SJA
2 JASSON, Hannah 00:34.65 SWA
3 MCCOSKER, Makenzie 00:34.90 LCC
4 STRNADICA, Isabella 00:36.19 SET
5 DE SWARDT, Jenna-Lee 00:38.00 PMA
6 AMELIA, Manassah 00:38.75 HEL
7 DAVIES, Tijana 00:39.88 CRY
8 TURNER, Holly 00:40.32 SOM

         
Event 18 F U/15 50m Freestyle Div 1  Rec: 00:27.75 Adelaide Hart
(Seton) 2009
1 WALL, Candice 00:28.81 PMA
2 POUWELSEN, Jemma 00:31.04 SJA
3 MITCHELL, Alysha 00:32.23 LCC
4 HART, Kimberley 00:32.92 SET
5 MEGAN, Longley 00:33.25 HEL
6 KOZAK, Sarina 00:34.16 SWA
7 CICOLARI, Sarah 00:35.25 SOM
8 FRASER, Megan 00:37.29 CRY

         
Event 19 M U/15 50m Freestyle Div 2  Rec: 00:26.00 Kendall Ruthven
(Chisholm) 2004
1 ROSS, Chad 00:31.90 SET
2 CAMERON, Scott 00:32.54 PMA
3 EMBERSON, Jordan 00:32.76 CRY
4 BUTLER, Jack 00:34.26 SWA
5 JACK, Fitzpatrick 00:35.51 HEL
6 ANDERSON, Callum 00:36.09 SOM
7 HAILWOOD, Anthony 00:36.86 LCC
8 PARKER, Stuart 00:38.14 SJA

         
Event 20 M U/15 50m Freestyle Div 1  Rec: 00:26.00 Kendall Ruthven
(Chisholm) 2004
1 LOGAN, Liam 00:27.89 PMA
2 MUSIKA, Jesse 00:29.53 SET
3 MARTIN, Justin 00:30.27 SWA
4 KENNEDY, Mitchell 00:31.04 SOM
5 HOOPER, Jordan 00:32.26 CRY
6 WALKER, Brody 00:32.40 LCC
7 GRIEVE, Campbell 00:37.21 SJA
998 MATTHEW, Lucas 00:00.00 HEL

         
Event 21 F U/16 50m Freestyle Div 1  Rec: 00:28.11 Rachel Bell
(Mercedes) 1998
1 STANICICH, Julia 00:32.87 SWA
2 JULIA, Ryan-Gadsden 00:33.48 HEL
3 TURTON, Chloe 00:33.87 SJA
4 CIESLA, Renee 00:34.58 SET
5 KHAMBATTA, Karina 00:35.18 CRY
6 SMITH, Noon 00:35.71 LCC
7 HAYTON, Rachel 00:35.98 SOM
8 BUTLER, Danielle 00:36.12 PMA

         
Event 22 M U/16 50m Freestyle Div 1  Rec: 00:25.78 Matthew Lenton
(John Septimus Roe) 2001
1 ROMANO, Christopher 00:29.39 SET
2 PENKETHMAN, Liam 00:29.80 SOM
3 ZIVANOVIC, Nikola 00:30.10 PMA
4 SAMBELL, Wesley 00:31.14 LCC
5 NUGENT, Michael 00:31.43 SWA
6 CLUETT, Hayden 00:32.06 SJA
7 WILLIAM, Baxter 00:34.58 HEL
8 BRAGG, Jordan 00:35.57 CRY

         
Event 23 F U/17 50m Freestyle Div 1  Rec: 00:28.64 Carmen Cosgrove
(Lumen Christi) 1996
1 PARNHAM, Tayla 00:33.34 SOM
2 VINCE, Sophie 00:33.56 CRY
3 MCCORKILL, Emily 00:35.25 LCC
4 TINDAL, Chloe 00:36.35 SET
5 FOWLER-BENNETT, Hannah 00:36.51 SWA
6 ARANAIHA, Bretton-Olsen 00:37.06 HEL
7 FORBES, Mollie 00:37.25 SJA
8 WILDE, Alicia 00:37.43 PMA

         
Event 24 M U/17 50m Freestyle Div 1  Rec: 00:25.47 Eamon Sullivan
(John XXIII) 2001
1 TAYLOR, Ayden 00:27.40 PMA
2 GARSTONE, Samuel 00:29.69 SWA
3 RAVENHILL, Jay 00:30.07 LCC
4 BENJAMIN, Jackson 00:30.59 HEL
5 DAVIDS, Liam 00:31.59 SET
6 OZOLNIEKS, Daniel 00:32.25 SOM
7 JONES, Steven 00:32.41 CRY

         
Event 25 F OPEN 50m Freestyle Div 1  Rec: 00:28.40 Rebecca Blevins
(Mater Dei) 2008
1 GIBBINGS-DRUCE, Briellen 00:32.05 SWA
2 DAGNONE, Tiffany 00:33.34 LCC
3 HART, Emma 00:35.38 CRY
4 ERCEG, Leigha 00:35.66 SOM
5 TAHNEE, Goodman 00:36.51 HEL
6 RYAN, Ashleigh 00:36.71 SET
7 CARAMIA, Marie 00:37.64 SJA
8 YOUNG, Andrea 00:39.16 PMA

         
Event 26 M OPEN 50m Freestyle Div 1  Rec: 00:24.66 Matthew Lenton
(John Septimus Roe) 2003
1 PICCOLI, Mitchell 00:28.06 SOM
2 BENNETT-SMITH, Toby 00:28.09 SWA
3 CARROLL, Daniel 00:30.23 LCC
4 COOPER, Aidan 00:31.30 SET
5 STEVEN, Cockerton 00:31.56 HEL
6 COLDREY, Luke 00:34.13 CRY
7 CAMERON, James 00:36.63 PMA
8 NEWBOLD, Dean 00:39.14 SJA

         
Event 27 F U/13 50m Breastst'k Div 2  Rec: 00:38.03 Kate Cooke
(St Joseph's School) 2009
1 BREGLIA, Tayla 00:44.43 SET
2 FAWCETT, Imogen 00:47.34 PMA
3 LEES, Kaitlin 00:49.35 CRY
4 STEEL, Matilda 00:50.10 SOM
5 PINK CRISTANCHO, Shannen 00:51.10 LCC
6 STREETON, Erin 00:51.18 SWA
7 ELEANOR, Tyndall 00:51.26 HEL
8 ST JACK, Brianna 00:52.13 SJA

         
Event 28 F U/13 50m Breastst'k Div 1  Rec: 00:38.03 Kate Cooke
(St Joseph's School) 2009
1 BALEILAKEBA, Keren 00:43.00 SWA
2 ROMANO, Jessica 00:43.02 SET
3 PUTLAND, Tahlia 00:46.51 SJA
4 BROOK, Rebecca 00:47.73 CRY
5 BALODIS, Zane 00:47.87 PMA
6 CAITLIN, Revell 00:48.77 HEL
7 SAMS-HAYES, Lauren 00:51.04 LCC
8 BLAZEVIC, Claire 00:51.25 SOM

         
Event 29 M U/13 50m Breastst'k Div 2  Rec: 00:38.32 Austin McAleese
(Kolbe) 2010
1 MCEWAN, Jesse 00:46.88 CRY
2 FABRIS, Rafael 00:47.77 SET
3 BUTLER, Ryan 00:49.13 PMA
4 PASHLEY, Mitchell 00:49.56 SOM
5 JOY, Lincoln 00:51.60 SJA
6 RUSSELL, Logan 00:51.81 SWA
7 ADAM, Marshall 00:54.93 HEL
8 SMIRK, Beau 00:57.80 LCC

         
Event 30 M U/13 50m Breastst'k Div 1  Rec: 00:38.32 Austin McAleese
(Kolbe) 2010
1 MCNAMARA, Declan 00:42.28 SJA
2 VAN BALLEGOOYEN, Jackson 00:44.53 CRY
3 WELLS, Aaron 00:44.78 SWA
4 BEVAN, Van Der leest 00:45.16 HEL
5 GASBARRO, Liam 00:47.05 SET
6 WARLAND, Brannen 00:47.71 PMA
7 RUTTY, Andrew 00:51.02 SOM
8 HAILWOOD, Dillon 00:52.82 LCC

         
Event 31 F U/14 50m Breastst'k Div 2  Rec: 00:36.81 Logan Bristow
(St Brigid's) 2010
1 BENNETT-SMITH, Kayla 00:45.39 SWA
2 WEBSTER, Samantha 00:47.41 PMA
3 DAVIES, Emily 00:47.78 SET
4 VINEY, Kate 00:49.30 SOM
5 HOLMES, Jade 00:49.65 LCC
6 HANNAH, Douglas-Moore 00:49.70 HEL
7 CORLESS, Amber 00:49.75 CRY
8 FITZPATRICK, Keely 00:50.09 SJA

         
Event 32 F U/14 50m Breastst'k Div 1  Rec: 00:36.81 Logan Bristow
(St Brigid's) 2010
1 MARSHALL, Georgia 00:42.80 SWA
2 LAWRENCE, Sarah 00:44.63 SOM
3 CIESLA, Chloe 00:44.77 SET
4 WHITTLE, Amy 00:45.32 PMA
5 MCINNIS, Lara 00:48.68 CRY
6 WILKINSON, Emily 00:48.84 LCC
7 HANNAH, Smith 00:49.29 HEL
8 STONER, Devon 00:51.86 SJA

         
Event 33 M U/14 50m Breastst'k Div 2  Rec: 00:34.37 B Markus
(Aranmore) 1996
1 DOWNIE, Lewis 00:45.15 PMA
2 EVA, Hunter 00:47.28 SET
3 HOOPER, Luke 00:47.43 CRY
4 RULE, Brayden 00:48.51 SWA
5 HUTCHISON, Joe 00:49.43 LCC
6 GILL, Caleb 00:50.68 SJA
7 WAGNER, Mitchell 00:51.11 SOM
8 TAYLOR, Thomas 00:53.79 HEL

         
Event 34 M U/14 50m Breastst'k Div 1  Rec: 00:34.37 B Markus
(Aranmore) 1996
1 RADLEY, Mitchell 00:42.34 SWA
2 KLEIN, Adrian 00:42.53 SET
3 SELLWOOD, Matthew 00:43.06 PMA
4 BIRD, Jimmy 00:47.07 LCC
5 FOTIADIS, Luke 00:47.81 CRY
6 JACK, Jenkins 00:48.31 HEL
7 WAGNER, Cameron 00:48.35 SOM
8 OSBORNE, Benjamin 00:49.37 SJA

         
Event 35 F U/15 50m Breastst'k Div 2  Rec: 00:35.04 Rebecca Blevins
(Mater Dei College) 2005
1 JAMIESON, Sarah 00:45.23 SJA
2 RETTA, Jessica 00:46.23 SET
3 GIFFORD, Abigail 00:48.09 CRY
4 CHAPLYN, Hayley 00:48.50 PMA
5 NICOLA, Storey 00:49.19 HEL
6 BUBNICH, Emma 00:50.50 LCC
7 BURTON, Lauren 00:51.73 SOM
998 JASSON, Hannah 00:00.00 SWA

         
Event 36 F U/15 50m Breastst'k Div 1  Rec: 00:35.04 Rebecca Blevins
(Mater Dei College) 2005
1 HART, Kimberley 00:41.48 SET
2 POUWELSEN, Jemma 00:41.62 SJA
3 WALL, Candice 00:43.85 PMA
4 MITCHELL, Alysha 00:44.71 LCC
5 CICOLARI, Sarah 00:45.61 SOM
6 BARRON, Ellen 00:46.30 CRY
7 KOZAK, Sarina 00:47.64 SWA
998 MEGAN, Longley 00:00.00 HEL

         
Event 37 M U/15 50m Breastst'k Div 2  Rec: 00:33.02 Lennard Bremer
(St Mark's ACS) 2008
1 BUTLER, Jack 00:41.33 SWA
2 CAMERON, Scott 00:44.80 PMA
3 ABDUL RAHIM, Beau 00:46.28 LCC
4 FROST, Alex 00:47.90 SOM
5 EMBERSON, Jordan 00:49.76 CRY
6 PARKER, Stuart 00:53.60 SJA
7 JESSOP, Ryan 00:54.22 SET

         
Event 38 M U/15 50m Breastst'k Div 1  Rec: 00:33.02 Lennard Bremer
(St Mark's ACS) 2008
1 MARTIN, Justin 00:40.65 SWA
2 LOGAN, Liam 00:41.24 PMA
3 HOOPER, Jordan 00:41.43 CRY
4 MUSIKA, Jesse 00:42.01 SET
5 KENNEDY, Mitchell 00:43.86 SOM
6 HAILWOOD, Anthony 00:48.08 LCC
7 DUNN, Jack 00:49.39 SJA

         
Event 39 F U/16 50m Breastst'k Div 2  Rec: 00:35.09 Rebecca Blevins
(Mater Dei) 2006
1 EMELIA, Gordon 00:45.27 HEL
2 TURTON, Chloe 00:45.38 SJA
3 BIRCH, Rebekah 00:46.12 PMA
4 SMITH, Noon 00:46.73 LCC
5 CIESLA, Renee 00:47.04 SET
6 STUBBS, Ella 00:47.24 SWA
7 HADDRELL, Mizuki 00:47.62 CRY
8 CARBONE, Lauren 00:47.70 SOM

         
Event 40 F U/16 50m Breastst'k Div 1  Rec: 00:35.09 Rebecca Blevins
(Mater Dei) 2006
1 SHEPHERD, Caitlin 00:39.24 SET
2 STANICICH, Julia 00:40.56 SWA
3 BROOK, Madeleine 00:42.77 CRY
4 DOWNIE, Katherine 00:43.38 PMA
5 SOPHIE, Stewart 00:43.64 HEL
6 HAMMOND, Chloe 00:44.17 SJA
7 LAWRENCE, Tessa 00:44.29 SOM
8 ZAGARI, Carmela 00:46.23 LCC

         
Event 41 M U/16 50m Breastst'k Div 2  Rec: 00:32.61 Lennard Bremer
(St Mark's ACS) 2009
1 BENCH, Stefan 00:39.13 SET
2 EDKINS, Lucas 00:39.20 SWA
3 YATES, Isaac 00:42.67 PMA
4 JANSEN, Clint 00:46.48 LCC
5 WRIGHT, James 00:46.81 SOM
6 HART, Benjamin 00:48.03 CRY
7 WILSON, Ashley 00:49.26 SJA

         
Event 42 M U/16 50m Breastst'k Div 1  Rec: 00:32.61 Lennard Bremer
(St Mark's ACS) 2009
1 MOSS, Trent 00:37.40 PMA
2 ROMANO, Christopher 00:38.39 SET
3 BILLS, Luke 00:41.91 CRY
4 PENKETHMAN, Liam 00:42.35 SOM
5 VEEN, Scott 00:43.20 LCC
6 KUCHEL, Andrew 00:44.69 SWA
7 CLUETT, Hayden 00:47.84 SJA
8 TOBY, Robinson 00:48.68 HEL

         
Event 43 F U/17 50m Breastst'k Div 2  Rec: 00:34.55 M Sibraa
(Kolbe) 1992
1 VINCE, Sophie 00:44.77 CRY
2 ELIZA, Broad 00:47.64 HEL
3 LANDWEHR, Matilda 00:48.59 LCC
4 PARNHAM, Tayla 00:49.06 SOM
5 MATTHEWS, Kiara 00:51.05 SWA
6 LONGDEN, Kathryn 00:51.25 PMA
7 BONI, Rebecca 00:52.28 SET
8 FORBES, Mollie 00:52.77 SJA

         
Event 44 F U/17 50m Breastst'k Div 1  Rec: 00:34.55 M Sibraa
(Kolbe) 1992
1 HART, Adelaide 00:36.79 SET
2 SQUIERS, Katie 00:41.04 LCC
3 RICHARDSON, Hayley 00:41.30 CRY
4 DAVIS, Brooke 00:41.40 SWA
5 GIBBONS, Emma 00:42.92 SOM
6 LOEDOLFF, Anina 00:43.95 PMA
7 TESS, Watson 00:48.93 HEL
8 WILSON, Lauren 00:54.09 SJA

         
Event 45 M U/17 50m Breastst'k Div 2  Rec: 00:32.23 Matthew Bullen
(Mazenod) 2002
1 DOYLE, Ryan 00:37.52 PMA
2 FITZPATRICK, Daniel 00:41.58 SWA
3 EDMUNDS, Robert 00:41.96 LCC
4 MAX, Schimmel 00:42.27 HEL
5 MAIN, Dylan 00:42.40 SET
6 WARD, Bryn 00:43.45 SOM
7 BURGESS, David 00:47.65 CRY

         
Event 46 M U/17 50m Breastst'k Div 1  Rec: 00:31.42 SUCIPTO, Tommy
(SOM) 2011
1 SUCIPTO, Tommy 00:31.42 SOM
2 SMITH, Alexander 00:39.25 PMA
3 BENJAMIN, Jackson 00:39.49 HEL
4 JOHANSEN, Joel 00:41.12 LCC
5 STAER, Amos 00:42.78 SWA
6 WEGNER, Lewis 00:43.78 CRY
7 MCCOOEY, James 00:46.35 SET

         
Event 47 F OPEN 50m Breastst'k Div 2  Rec: 00:34.52 Rebecca St Guillaume
(Sacred Heart) 1999
1 CASTLEDINE, Ashleigh 00:45.39 SET
2 MIKAELA, Langham 00:46.65 HEL
3 MCNAMARA, Sara 00:46.85 SJA
4 HART, Emma 00:49.62 CRY
5 DAGNONE, Tiffany 00:50.08 LCC
6 ERCEG, Brooke 00:54.14 SOM
7 LOUW, Lara 00:58.14 PMA

         
Event 48 F OPEN 50m Breastst'k Div 1  Rec: 00:34.52 Rebecca St Guillaume
(Sacred Heart) 1999
1 KIRSTEN, Pannekoek 00:37.56 HEL
2 GIBBINGS-DRUCE, Briellen 00:38.29 SWA
3 HANNAH, Grace 00:43.03 SET
4 BROOK, Emma 00:44.17 CRY
5 BOONZAIER, Pia 00:46.30 PMA
6 FAGE, Eilish 00:48.88 SJA
7 LEWIS, Emilie 00:50.70 LCC
7 KOHUNUI, Zana-Lee 00:50.70 SOM

         
Event 49 M OPEN 50m Breastst'k Div 2  Rec: 00:30.58 Chisela Kanchela
(All Saints) 2005
1 HAENNI, Jack 00:40.48 SWA
2 STRICKLAND, Daniel 00:40.51 SET
3 PICCOLI, Mitchell 00:40.58 SOM
4 MITCHELL, Harrison 00:43.37 CRY
5 CARROLL, Daniel 00:43.53 LCC
6 CAMERON, James 00:44.67 PMA
7 JOSHUA, Bilbrough 00:45.21 HEL
8 NEWBOLD, Dean 00:48.96 SJA

         
Event 50 M OPEN 50m Breastst'k Div 1  Rec: 00:30.58 Chisela Kanchela
(All Saints) 2005
1 THARLE, Adam 00:37.93 SOM
2 BENNETT-SMITH, Toby 00:38.29 SWA
3 CIPRIANO, Nathan 00:38.77 SET
4 STEVEN, Cockerton 00:43.05 HEL
5 WOODS, Nathan 00:43.16 SJA
6 PLATT, Jake 00:43.51 PMA
7 PORTER, Alexander 00:44.80 LCC
8 WISEMAN, Christopher 00:47.31 CRY

         
Event 51 F U/13 50m Butterfly Div 1  Rec: 00:33.77 Melanie Kennedy
(Mercedes) 2010
1 BALODIS, Zane 00:36.20 PMA
2 ROMANO, Jessica 00:37.36 SET
3 BROOK, Rebecca 00:41.14 CRY
4 CROFT, Sally 00:48.01 SWA
5 ELEANOR, Tyndall 00:48.21 HEL
6 BLAZEVIC, Claire 00:51.52 SOM
7 SAMS-HAYES, Lauren 00:51.82 LCC
8 PUTLAND, Tahlia 00:56.57 SJA

         
Event 52 M U/13 50m Butterfly Div 1  Rec: 00:32.93 Austin McAleese
(Kolbe) 2010
1 BUTLER, Ryan 00:36.32 PMA
2 TRICE, Oliver 00:37.46 CRY
3 MCNAMARA, Declan 00:37.54 SJA
4 RUTTY, Andrew 00:48.48 SOM
5 GASBARRO, Liam 00:48.70 SET
6 WELLS, Aaron 00:49.85 SWA
7 BEVAN, Van Der leest 00:59.10 HEL
8 HAILWOOD, Dillon 01:05.46 LCC

         
Event 53 F U/14 50m Butterfly Div 1  Rec: 00:30.93 Carmen Cosgrove
(Lumen Christi) 1993
1 WHITTLE, Amy 00:34.31 PMA
2 MARSHALL, Georgia 00:35.99 SWA
3 LAWRENCE, Sarah 00:37.43 SOM
4 BENCH, Tayla 00:38.73 SET
5 STONER, Devon 00:40.50 SJA
6 WILKINSON, Emily 00:44.93 LCC
7 ELIZA, Walker 00:46.05 HEL
8 CLARK, Suzanne 00:47.26 CRY

         
Event 54 M U/14 50m Butterfly Div 1  Rec: 00:28.94 Peter D'Agostino
(Mater Dei) 2006
1 HOOPER, Luke 00:36.83 CRY
2 DOWNIE, Lewis 00:37.29 PMA
3 KLEIN, Adrian 00:38.50 SET
4 KELLY, Ryan 00:40.36 LCC
5 OSBORNE, Benjamin 00:45.21 SJA
6 RADLEY, Mitchell 00:46.11 SWA
7 WAGNER, Cameron 00:47.44 SOM
8 TAYLOR, Thomas 00:58.55 HEL

         
Event 55 F U/15 50m Butterfly Div 1  Rec: 00:30.47 J Ewing
(St Thomas Aquinas) 1986
1 WALL, Candice 00:30.81 PMA
2 POUWELSEN, Jemma 00:31.66 SJA
3 MITCHELL, Alysha 00:38.14 LCC
4 KOZAK, Sarina 00:39.00 SWA
5 HART, Kimberley 00:40.94 SET
6 BOND, Tiffany 00:42.49 SOM
7 ALYCE, Ritchie 00:49.43 HEL
8 DAVIES, Tijana 00:54.01 CRY

         
Event 56 M U/15 50m Butterfly Div 1  Rec: 00:27.95 Peter D'Agostino
(Mater Dei) 2007
1 LOGAN, Liam 00:29.75 PMA
2 MARTIN, Justin 00:33.17 SWA
3 HOOPER, Jordan 00:35.94 CRY
4 MUSIKA, Jesse 00:36.95 SET
5 KENNEDY, Mitchell 00:45.80 SOM
6 STIRLING, James 00:49.96 LCC
7 JACK, Fitzpatrick 00:51.68 HEL

         
Event 57 F U/16 50m Butterfly Div 1  Rec: 00:29.89 Holly Barratt
(John Wollaston) 2003
1 SHEPHERD, Caitlin 00:30.80 SET
2 LAWRENCE, Tessa 00:33.35 SOM
3 BROOK, Madeleine 00:33.69 CRY
4 DOWNIE, Katherine 00:34.82 PMA
5 ZAGARI, Carmela 00:37.68 LCC
6 HAMMOND, Chloe 00:38.64 SJA
7 STANICICH, Julia 00:39.16 SWA
8 JULIA, Ryan-Gadsden 00:41.21 HEL

         
Event 58 M U/16 50m Butterfly Div 1  Rec: 00:27.20 Peter D'Agostino
(Mater Dei) 2008
1 MOSS, Trent 00:32.48 PMA
2 RINGROSE, Jorden 00:32.94 SOM
3 ROMANO, Christopher 00:34.25 SET
4 YUKICH, Nicholas 00:37.78 SWA
5 BRAGG, Jordan 00:41.02 CRY
6 MCSWEENEY, William 00:41.42 SJA
7 BENJAMIN, Morton 00:43.09 HEL
8 SIMONS, Marcus 00:53.01 LCC

         
Event 59 F U/17 50m Butterfly Div 1  Rec: 00:29.78 Rebecca Blevins
(Mater Dei) 2007
1 HART, Adelaide 00:30.26 SET
2 DAVIS, Brooke 00:34.02 SWA
3 RICHARDSON, Hayley 00:35.66 CRY
4 LOEDOLFF, Anina 00:35.95 PMA
5 SQUIERS, Katie 00:37.76 LCC
6 WILSON, Lauren 00:37.92 SJA
7 GIBBONS, Emma 00:39.39 SOM
8 ARANAIHA, Bretton-Olsen 00:40.40 HEL

         
Event 60 M U/17 50m Butterfly Div 1  Rec: 00:26.77 SUCIPTO, Tommy
(SOM) 2011
1 SUCIPTO, Tommy 00:26.77 SOM
2 SMITH, Alexander 00:29.63 PMA
3 SEAN, Olliver 00:34.35 HEL
4 BENNETT-SURTEES, Dylan 00:36.29 SET
5 JOHANSEN, Joel 00:37.34 LCC
6 GIBBINGS-DRUCE, Regan 00:39.42 SWA
7 WEGNER, Lewis 00:40.10 CRY

         
Event 61 F OPEN 50m Butterfly Div 1  Rec: 00:29.23 Gianna Leone
(Mercy) 2008
1 KIRSTEN, Pannekoek 00:31.07 HEL
2 GIBBINGS-DRUCE, Briellen 00:35.82 SWA
3 RUTTY, Nicola 00:36.63 SOM
4 BROOK, Emma 00:36.98 CRY
5 BOONZAIER, Pia 00:37.63 PMA
6 CARAMIA, Marie 00:42.80 SJA
7 RYAN, Ashleigh 00:43.86 SET
8 GILMORE, Rouchelle 00:45.80 LCC

         
Event 62 M OPEN 50m Butterfly Div 1  Rec: 00:26.56 Matthew Lenton
(John Septimus Roe) 2003
1 CIPRIANO, Nathan 00:31.73 SET
2 BENNETT-SMITH, Toby 00:32.93 SWA
3 PLATT, Jake 00:32.94 PMA
4 QUINZI, Simon 00:33.01 LCC
5 BROWN, Michael 00:33.27 SOM
6 MITCHELL, Harrison 00:35.66 CRY
7 STEVEN, Cockerton 00:36.25 HEL

         
Event 63 F U/13 50m Backstroke Div 2  Rec: 00:35.54 Melanie Kennedy
(Mercedes) 2010
1 FAWCETT, Imogen 00:42.80 PMA
2 BREGLIA, Tayla 00:44.12 SET
3 CROFT, Sally 00:44.87 SWA
4 LEES, Kaitlin 00:45.03 CRY
5 CAITLIN, Revell 00:45.15 HEL
6 ST JACK, Brianna 00:45.70 SJA
7 DRAPER, Eilish 00:48.24 SOM
8 SAMS-HAYES, Lauren 00:48.74 LCC

         
Event 64 F U/13 50m Backstroke Div 1  Rec: 00:35.54 Melanie Kennedy
(Mercedes) 2010
1 ROMANO, Jessica 00:37.70 SET
2 BALODIS, Zane 00:39.44 PMA
3 BROOK, Rebecca 00:42.25 CRY
4 STREETON, Erin 00:45.38 SWA
5 DA SILVA, Raquel 00:46.84 LCC
6 ELEANOR, Tyndall 00:47.30 HEL
7 BLAZEVIC, Claire 00:48.61 SOM
8 JONES, Madeleine 00:49.65 SJA

         
Event 65 M U/13 50m Backstroke Div 2  Rec: 00:34.93 Jackson Govers
(Mazenod) 2010
1 TRICE, Oliver 00:39.45 CRY
2 WARLAND, Brannen 00:40.99 PMA
3 EDLAND, James 00:42.18 SWA
4 PASHLEY, Mitchell 00:45.12 SOM
5 JOY, Lincoln 00:46.42 SJA
6 GASBARRO, Liam 00:46.44 SET
7 BEVAN, Van Der leest 00:49.09 HEL
8 HAILWOOD, Dillon 00:52.45 LCC

         
Event 66 M U/13 50m Backstroke Div 1  Rec: 00:34.93 Jackson Govers
(Mazenod) 2010
1 BUTLER, Ryan 00:39.49 PMA
2 MCNAMARA, Declan 00:40.11 SJA
3 BLOCKLEY, Jayden 00:40.52 CRY
4 CAMARDA, James 00:43.35 SET
5 RUTTY, Andrew 00:43.47 SOM
6 SMIRK, Beau 00:44.59 LCC
7 ARBLASTER, Caleb 00:44.69 SWA
8 ADAM, Marshall 00:46.47 HEL

         
Event 67 F U/14 50m Backstroke Div 2  Rec: 00:32.87 Kirstie Briggs
(Prendiville) 2004
1 WEBSTER, Samantha 00:41.75 PMA
2 VINEY, Kate 00:42.37 SOM
3 VENER, Lisa 00:44.02 SET
4 ELIZA, Walker 00:44.23 HEL
5 YUKICH, Alanah 00:44.50 SWA
6 BIRD, Josie 00:44.57 LCC
7 FITZPATRICK, Keely 00:44.85 SJA
8 CORLESS, Amber 00:48.23 CRY

         
Event 68 F U/14 50m Backstroke Div 1  Rec: 00:32.87 Kirstie Briggs
(Prendiville) 2004
1 MARSHALL, Georgia 00:34.37 SWA
2 LAWRENCE, Sarah 00:35.67 SOM
3 WHITTLE, Amy 00:38.59 PMA
4 STONER, Devon 00:38.88 SJA
5 BENCH, Tayla 00:39.78 SET
6 HANNAH, Smith 00:45.02 HEL
7 MCINNIS, Lara 00:45.51 CRY
8 WILKINSON, Emily 00:48.98 LCC

         
Event 69 M U/14 50m Backstroke Div 2  Rec: 00:31.50 Peter D'Agostino
(Mater Dei) 2006
1 SELLWOOD, Matthew 00:38.41 PMA
2 HOOPER, Luke 00:38.52 CRY
3 RULE, Brayden 00:42.93 SWA
4 EVA, Hunter 00:43.83 SET
5 WAGNER, Cameron 00:43.95 SOM
6 GILL, Caleb 00:44.11 SJA
7 CALLUM, Strahan 00:47.44 HEL
8 ADAMS, Matthew 00:48.82 LCC

         
Event 70 M U/14 50m Backstroke Div 1  Rec: 00:31.50 Peter D'Agostino
(Mater Dei) 2006
1 DOWNIE, Lewis 00:37.44 PMA
2 MORGAN, Nicholas 00:37.62 CRY
3 KLEIN, Adrian 00:38.91 SET
4 OSBORNE, Benjamin 00:41.86 SJA
5 RADLEY, Mitchell 00:42.67 SWA
6 BIRD, Jimmy 00:43.06 LCC
7 JACK, Morris 00:44.69 HEL
8 WAGNER, Mitchell 99:99.06 SOM

         
Event 71 F U/15 50m Backstroke Div 2  Rec: 00:31.30 K Harken
(Stella Maria) 1981
1 JAMIESON, Sarah 00:35.20 SJA
2 STRNADICA, Isabella 00:40.41 SET
3 MCCOSKER, Makenzie 00:41.77 LCC
4 DE SWARDT, Jenna-Lee 00:45.02 PMA
5 JASSON, Hannah 00:45.85 SWA
6 BURTON, Lauren 00:48.43 SOM
7 CLARK, Amy 00:48.45 CRY
8 NICOLA, Storey 00:50.97 HEL

         
Event 72 F U/15 50m Backstroke Div 1  Rec: 00:31.30 K Harken
(Stella Maria) 1981
1 POUWELSEN, Jemma 00:34.93 SJA
2 WALL, Candice 00:37.68 PMA
3 MITCHELL, Alysha 00:37.90 LCC
4 HART, Kimberley 00:39.56 SET
5 CICOLARI, Sarah 00:41.00 SOM
6 KOZAK, Sarina 00:43.39 SWA
7 AMELIA, Manassah 00:45.17 HEL
8 DAVIES, Tijana 00:47.40 CRY

         
Event 73 M U/15 50m Backstroke Div 2  Rec: 00:29.62 Peter D'Agostino
(Mater Dei) 2007
1 CAMERON, Scott 00:38.46 PMA
2 KENNEDY, Mitchell 00:40.23 SOM
3 BUTLER, Jack 00:43.35 SWA
4 HAILWOOD, Anthony 00:45.34 LCC
5 EMBERSON, Jordan 00:45.58 CRY
6 MATTHEW, Lucas 00:47.96 HEL
7 JESSOP, Ryan 00:49.61 SET
8 PARKER, Stuart 00:52.89 SJA

         
Event 74 M U/15 50m Backstroke Div 1  Rec: 00:29.62 Peter D'Agostino
(Mater Dei) 2007
1 LOGAN, Liam 00:33.28 PMA
2 MARTIN, Justin 00:35.24 SWA
3 MUSIKA, Jesse 00:36.84 SET
4 THOMSON, Matthew 00:39.11 SOM
5 HOOPER, Jordan 00:39.26 CRY
6 STIRLING, James 00:40.00 LCC
7 GRIEVE, Campbell 00:47.22 SJA

         
Event 75 F U/16 50m Backstroke Div 2  Rec: 00:32.00 Kirstie Briggs
(Prendiville) 2006
1 CASTELLARIN, Emma 00:39.65 LCC
2 HAMMOND, Chloe 00:42.15 SJA
3 JONES, Danielle 00:44.09 SET
4 STUBBS, Ella 00:44.11 SWA
5 HADDRELL, Mizuki 00:44.91 CRY
6 BIRCH, Rebekah 00:45.56 PMA
7 HAYTON, Rachel 00:46.05 SOM
8 EMELIA, Gordon 00:46.80 HEL

         
Event 76 F U/16 50m Backstroke Div 1  Rec: 00:32.00 Kirstie Briggs
(Prendiville) 2006
1 SHEPHERD, Caitlin 00:32.97 SET
2 LAWRENCE, Tessa 00:35.34 SOM
3 DOWNIE, Katherine 00:36.29 PMA
4 BROOK, Madeleine 00:36.41 CRY
5 TURTON, Chloe 00:37.74 SJA
6 SOPHIE, Stewart 00:37.75 HEL
7 ZAGARI, Carmela 00:40.38 LCC
8 STANICICH, Julia 00:42.65 SWA

         
Event 77 M U/16 50m Backstroke Div 2  Rec: 00:28.85 Peter D'Agostino
(Mater Dei) 2008
1 RINGROSE, Jorden 00:36.20 SOM
2 GASSER, Jakob 00:39.14 SET
3 WILSON, Ashley 00:40.55 SJA
4 ZIVANOVIC, Nikola 00:41.88 PMA
5 WILLIAM, Baxter 00:44.21 HEL
6 NUGENT, Michael 00:44.55 SWA
7 SMITS, Steven 00:45.09 LCC
8 THOMAS, Richard 00:54.97 CRY

         
Event 78 M U/16 50m Backstroke Div 1  Rec: 00:28.85 Peter D'Agostino
(Mater Dei) 2008
1 MOSS, Trent 00:34.01 PMA
2 ROMANO, Christopher 00:36.09 SET
3 BOURKE, Lorcan 00:37.64 LCC
4 BENJAMIN, Morton 00:38.58 HEL
5 PENKETHMAN, Liam 00:38.68 SOM
6 YUKICH, Nicholas 00:40.48 SWA
7 MCSWEENEY, William 00:41.80 SJA
8 BRAGG, Jordan 00:48.36 CRY

         
Event 79 F U/17 50m Backstroke Div 2  Rec: 00:31.76 M Treagus
(Santa Maria) 1995
1 SCHMIDT, Kate 00:41.67 SWA
2 DUANA, Storey 00:41.93 HEL
3 VINCE, Sophie 00:42.31 CRY
4 MCCORKILL, Emily 00:43.77 LCC
5 WILDE, Alicia 00:44.60 PMA
6 TINDAL, Chloe 00:45.26 SET
7 PETERS, Ashlee 00:46.26 SOM
8 FORBES, Mollie 00:50.08 SJA

         
Event 80 F U/17 50m Backstroke Div 1  Rec: 00:31.76 M Treagus
(Santa Maria) 1995
1 HART, Adelaide 00:32.10 SET
2 DAVIS, Brooke 00:36.66 SWA
3 RICHARDSON, Hayley 00:38.69 CRY
4 LOEDOLFF, Anina 00:39.34 PMA
5 SOPHIE, Viljoen 00:40.78 HEL
6 WILSON, Lauren 00:40.86 SJA
7 PARNHAM, Tayla 00:41.61 SOM
8 SQUIERS, Katie 00:41.77 LCC

         
Event 81 M U/17 50m Backstroke Div 2  Rec: 00:29.00 Adam Lucas
(St Mark's ACS) 1999
1 TAYLOR, Ayden 00:34.40 PMA
2 RAVENHILL, Jay 00:36.61 LCC
3 BENNETT-SURTEES, Dylan 00:38.54 SET
4 OZOLNIEKS, Daniel 00:39.34 SOM
5 BENJAMIN, Jackson 00:40.45 HEL
6 WELLS, Nathan 00:40.72 SWA
7 JONES, Steven 00:46.26 CRY

         
Event 82 M U/17 50m Backstroke Div 1  Rec: 00:29.00 Adam Lucas
(St Mark's ACS) 1999
1 SUCIPTO, Tommy 00:29.20 SOM
2 SMITH, Alexander 00:34.29 PMA
3 JOHANSEN, Joel 00:36.55 LCC
4 JAMES, Walker 00:36.83 HEL
5 DA SILVA, Braydon 00:38.55 SET
6 GARSTONE, Samuel 00:38.71 SWA
7 SPITHOVEN, Lucas 00:51.89 CRY

         
Event 83 F OPEN 50m Backstroke Div 2  Rec: 00:31.54 Louise Scharf
(Corpus Christi) 1998
1 DAGNONE, Tiffany 00:42.30 LCC
2 ANDERSON, Caitlin 00:43.27 CRY
3 BROOKSBANK, Alex 00:44.05 SJA
4 ERCEG, Brooke 00:45.00 SOM
5 FIELDING, Rebekah 00:46.22 SET
6 LOUISE, Fraser 00:49.97 HEL
7 LOUW, Lara 00:56.69 PMA

         
Event 84 F OPEN 50m Backstroke Div 1  Rec: 00:31.54 Louise Scharf
(Corpus Christi) 1998
1 KIRSTEN, Pannekoek 00:32.34 HEL
2 BROOK, Emma 00:36.91 CRY
3 GIBBINGS-DRUCE, Briellen 00:38.20 SWA
4 RUTTY, Nicola 00:39.28 SOM
5 BOONZAIER, Pia 00:39.90 PMA
6 HANNAH, Grace 00:40.90 SET
7 HARGREAVES, Rachel 00:43.07 LCC
8 MCNAMARA, Sara 00:43.28 SJA

         
Event 85 M OPEN 50m Backstroke Div 2  Rec: 00:28.40 Jamie Sturgeon
(CBC Fremantle) 2009
1 THARLE, Adam 00:36.08 SOM
2 STRICKLAND, Daniel 00:36.31 SET
3 WATSON, Geoffrey 00:36.74 SWA
4 LIAM, Smith 00:37.80 HEL
5 QUINZI, Simon 00:39.67 LCC
6 WISEMAN, Christopher 00:45.21 CRY
7 CAMERON, James 00:47.38 PMA
8 NEWBOLD, Dean 00:49.02 SJA

         
Event 86 M OPEN 50m Backstroke Div 1  Rec: 00:28.40 Jamie Sturgeon
(CBC Fremantle) 2009
1 BENNETT-SMITH, Toby 00:32.74 SWA
2 PLATT, Jake 00:34.06 PMA
3 CIPRIANO, Nathan 00:35.31 SET
4 BROWN, Michael 00:35.96 SOM
5 STEVEN, Cockerton 00:38.20 HEL
6 PORTER, Alexander 00:39.37 LCC
7 WOODS, Nathan 00:43.78 SJA
8 COLDREY, Luke 00:43.97 CRY

         
Event 87 F U/13 4 X 50m Relay Div 1  Rec: 02:10.84 Santa Maria
(Santa Maria) 2010
1 CAREY 02:22.19 CRY
2 PETER MOYES ACS 02:26.44 PMA
3 SETON 02:30.24 SET
4 SWAN CHRISTIAN 02:37.58 SWA
5 HELENA COLLEGE 02:41.67 HEL
6 SOMERVILLE COLLEGE 02:43.91 SOM
7 LUMEN CHRISTI 02:44.88 LCC
8 ST JOSEPH'S 02:49.79 SJA

         
Event 88 M U/13 4 X 50m Relay Div 1  Rec: 02:10.02 John XXIII
(John XXIII) 2009
1 PETER MOYES ACS 02:17.79 PMA
2 CAREY 02:21.08 CRY
3 SWAN CHRISTIAN 02:29.48 SWA
4 SOMERVILLE COLLEGE 02:35.50 SOM
5 ST JOSEPH'S 02:37.04 SJA
6 SETON 02:42.53 SET
7 LUMEN CHRISTI 02:44.04 LCC
8 HELENA COLLEGE 02:46.74 HEL

         
Event 89 F U/14 4 X 50m Relay Div 1  Rec: 02:05.14 Prendiville
(Prendiville) 2004
1 SETON 02:18.48 SET
2 PETER MOYES ACS 02:20.93 PMA
3 SOMERVILLE COLLEGE 02:24.57 SOM
4 ST JOSEPH'S 02:27.10 SJA
5 SWAN CHRISTIAN 02:28.25 SWA
6 LUMEN CHRISTI 02:30.68 LCC
7 HELENA COLLEGE 02:36.93 HEL
8 CAREY 02:47.85 CRY

         
Event 90 M U/14 4 X 50m Relay Div 1  Rec: 02:02.08 John XXIII
(John XXIIII) 2005
1 SETON 02:13.28 SET
2 CAREY 02:20.78 CRY
3 SWAN CHRISTIAN 02:22.03 SWA
4 PETER MOYES ACS 02:23.54 PMA
5 LUMEN CHRISTI 02:27.31 LCC
6 ST JOSEPH'S 02:29.93 SJA
7 SOMERVILLE COLLEGE 02:38.58 SOM
8 HELENA COLLEGE 02:43.38 HEL

         
Event 91 F U/15 4 X 50m Relay Div 1  Rec: 01:59.14 Iona
(Iona) 2007
1 SWAN CHRISTIAN 02:22.13 SWA
2 ST JOSEPH'S 02:22.44 SJA
3 SETON 02:25.19 SET
4 LUMEN CHRISTI 02:31.18 LCC
5 PETER MOYES ACS 02:31.22 PMA
6 SOMERVILLE COLLEGE 02:40.41 SOM
7 HELENA COLLEGE 02:43.49 HEL
8 CAREY 02:46.59 CRY

         
Event 92 M U/15 4 X 50m Relay Div 1  Rec: 01:56.45 CBC Fremantle
(CBC Fremantle) 2005
1 PETER MOYES ACS 02:08.30 PMA
2 SOMERVILLE COLLEGE 02:11.34 SOM
3 SWAN CHRISTIAN 02:13.01 SWA
4 SETON 02:15.91 SET
5 LUMEN CHRISTI 02:21.84 LCC
6 CAREY 02:28.54 CRY
7 ST JOSEPH'S 02:46.94 SJA

         
Event 93 F U/16 4 X 50m Relay Div 1  Rec: 01:59.58 Iona
(Iona) 2008
1 LUMEN CHRISTI 02:17.23 LCC
2 CAREY 02:20.67 CRY
3 SETON 02:22.77 SET
4 ST JOSEPH'S 02:22.85 SJA
5 SWAN CHRISTIAN 02:23.40 SWA
6 PETER MOYES ACS 02:25.91 PMA
998 HELENA COLLEGE 00:00.00 HEL
998 SOMERVILLE COLLEGE 00:00.00 SOM

         
Event 94 M U/16 4 X 50m Relay Div 1  Rec: 01:51.15 Newman College
(Newman College) 2005
1 PETER MOYES ACS 02:03.37 PMA
2 SETON 02:03.64 SET
3 SOMERVILLE COLLEGE 02:05.05 SOM
4 SWAN CHRISTIAN 02:13.00 SWA
5 LUMEN CHRISTI 02:13.24 LCC
6 HELENA COLLEGE 02:17.99 HEL
7 CAREY 02:22.91 CRY

         
Event 95 F U/17 4 X 50m Relay Div 1  Rec: 01:57.84 Iona
(Iona) 2009
1 SETON 02:18.03 SET
2 SWAN CHRISTIAN 02:18.57 SWA
3 CAREY 02:20.34 CRY
4 HELENA COLLEGE 02:20.87 HEL
5 LUMEN CHRISTI 02:25.31 LCC
6 ST JOSEPH'S 02:30.95 SJA
7 SOMERVILLE COLLEGE 02:31.25 SOM
8 PETER MOYES ACS 02:41.26 PMA

         
Event 96 M U/17 4 X 50m Relay Div 1  Rec: 01:48.68 CBC Fremantle
(CBC Fremantle) 2008
1 PETER MOYES ACS 02:00.03 PMA
2 HELENA COLLEGE 02:02.80 HEL
3 SOMERVILLE COLLEGE 02:03.13 SOM
4 SWAN CHRISTIAN 02:05.66 SWA
5 SETON 02:05.90 SET
6 LUMEN CHRISTI 02:07.88 LCC
7 CAREY 02:18.70 CRY

         
Event 97 F OPEN 4 X 50m Relay Div 1  Rec: 01:57.78 Iona
(Iona) 2010
1 SWAN CHRISTIAN 02:13.16 SWA
2 CAREY 02:18.47 CRY
3 HELENA COLLEGE 02:22.52 HEL
4 SOMERVILLE COLLEGE 02:26.38 SOM
5 ST JOSEPH'S 02:28.94 SJA
6 LUMEN CHRISTI 02:29.12 LCC
7 SETON 02:29.21 SET
8 PETER MOYES ACS 02:33.78 PMA

         
Event 98 M OPEN 4 X 50m Relay Div 1  Rec: 01:44.09 CBC Fremantle
(CBC Fremantle) 2009
1 SWAN CHRISTIAN 01:56.59 SWA
2 SOMERVILLE COLLEGE 01:59.16 SOM
3 SETON 01:59.89 SET
4 LUMEN CHRISTI 02:03.63 LCC
5 PETER MOYES ACS 02:08.47 PMA
6 HELENA COLLEGE 02:09.99 HEL
7 ST JOSEPH'S 02:19.00 SJA
8 CAREY 02:21.06 CRY

         
CaRob Computing 153 Must St,  PORTLAND,  VIC 3305,  AUSTRALIA
Phone: 03   5523 2120   Fax:  03  5523 5144
Email:  carobcomputing@hotkey.net.au
Web:  www.carobcom.com